اخبار ورزشی

شهرستان آمل میزبان فوتسال بانوان کشور !

بعد از بازی های دور رفت , مسابقات مرحله برگشت فوتسال بانوان کشور امروز و فردا در چهار شهر کشور برگزار میشود که در یکی از گروه ها 5 تیم در شهرستان آمل با هم مسابقا میدهند ..

میزبانی فوتسال بانوان کشور توسط شهرستان آمل

اخبار ورزشی : بعد از بازی های دور رفت , مسابقات مرحله برگشت فوتسال بانوان کشور امروز و فردا در چهار شهر کشور برگزار میشود که در یکی از گروه ها 5 تیم در شهرستان آمل با هم مسابقا میدهد.

فاطمه بوداغی از میزبانی آمل از مسابقات فوتسال لیگ دسته اول بانوان کشور با حضور ۵ تیم در مرحله گروهی خبر داد.

نایب رئیس هیئت فوتبال مازندران اظهار داشت : مسابقات فوتسال بانوان کشور در لیگ دسته اول مسابقات خود را از روزهای پایانی فرودین ماه در 4 گروه دنبال می‌کند.

وی ادامه داد : پس از برگزاری مسابقات دور رفت، رقابت‌ های مرحله برگشت امروز و فردا در 4 شهر کشور آغاز می‌شود که در یکی از گروه‌ها, 5 تیم فوتسال بانوان کشور در آمل با هم مسابقه می‌دهند.

فاطمه بوداغی گفت : این رقابت‌ ها به مدت 5 روز در شهر آمل برگزار می‌شود و تیم‌های حاضر به شیوه دوره‌ای با هم مسابقه می‌دهند و 2 تیم بر‌تر این گروه به مرحله بعدی صعود می‌کنند.

بوداغی بیان کرد : تیم‌های شهرداری تبریز، هیئت فوتبال قمU فدک یاسوج و شهرداری دزفول به همراه هیئت فوتبال آمل به عنوان میزبان مسابقات در این رقابت‌ها شرکت دارند.

وی عنوان کرد : در هر روز برگزاری این مسابقات 2 مسابقه برگزار می‌شود و یکی از تیم‌ها استراحت می‌کند و تیم‌ ها روز دوم اردیبهشت ماه به کار خود در این رقابت‌ها پایان می‌دهند.

نایب رئیس هیئت فوتبال مازندران تصریح کرد : فوتسال بانوان مازندران چه در سطح لیگ بر‌تر و چه رد سطح لیگ دسته اول دارای ظرفیت قابل توجهی است و امیدواریم زمینه برای افزایش تعداد تیم‌ های حاضر در لیگ بر‌تر از استان مازندران فراهم شود.

شمال گردی / تسنیم

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *