اخبار سیاسی

آیا برادر عبدالمالک ریگی , عبدالستار ریگی با رشوه آزاد شده است ؟

اخبار سیاسی : خبرها حاکی از آزادی برادر عبدالمالک ریگی , عبدالستار ریگی که در اسفند سال گذشته در بندر کراچی پاکستان دستگیر شده بود, با پرداخت رشوه است ..

آزادی برادر عبدالمالک ریگی

اخبار سیاسی : خبرها حاکی از آزادی برادر عبدالمالک ریگی , عبدالستار ریگی که در اسفند سال گذشته در بندر کراچی پاکستان دستگیر شده بود, با پرداخت رشوه است.

پس از دستگیری عبدالستار مسئولان امنیتی کشورمان از مقامات پاکستان خواستار استرداد وی به ایران شدند, اما اکنون برخی از شنیده ها حاکی از آزادی وی است.

براساس این اخبار گفته می شود عبدالستار ریگی با پرداخت 10 میلیون روپیه به مقامات قضایی و پلیس این کشور آزاد شده است.

عبدالستار ریگی برادر کوچک مالک ریگی است که شهریور پارسال بعد از کشته شدن برادر بزرگترش عبدالرئوف ریگی , سرکرده گروهک جیش النصر , سرگردگی این گروه را بر عهده گرفت.

با توجه به حمله تروریستی که هفته گذشته به مرزبانان جکیگور و نگور در جنوب سیستان و بلوچستان انجام و منجر به شهادت هشت نیروی مرزبانی شد, برخی از تحلیل ها بر این است که اخبار مربوط به آزادی عبدالستار ریگی می تواند صحت داشته باشد چرا که گروهک تروریستی جیش النصر و یا جیش العدل با این حمله تروریستی علیه مرزبانان دیگر واهمه تشدید فشارهای ایران برای استرداد عبدالستار ریگی را نداشته اند.

همچنین به نقل از یک منبع خبری, دو نفر از وابستگان به گروهک تروریستی به نام های عبدالمجید ریگی و منیر گنگوزهی را که پلیس شهر مرزی ماشکیل پاکستان در اسفند ماه پارسال به همراه مهمات در خانه ای دستگیر کرده بود، آزاد شده اند.

گفته می شود این دو نفر هم با پرداخت رشوه و حذف مدارک مربوط به کشف مهمات در پرونده آنان, با قید ضمانت آزاد شده اند.

شهر ماشکیل پاکستان حدود ۳۵ کیلومتری مرز سراوان قرار دارد.

شمال گردی / پارس نیوز

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *