اخبار ورزشی

ماجرای درگیری دست نشان و هجوم تماشاگران به فنس ورزشگاه چه بود ؟

جزئیات درگیری دست نشان و هجوم تماشاگران به فنس ورزشگاه ..

درگیری دست نشان و هجوم تماشاگران به فنس ورزشگاه

اخبار ورزشی : در حاشیه تیم فوتبال نساجی مازندران و نیروی زمینی از سری رقابت های لیگ دسته یک چه گذشت ؟ ماجرای درگیری دست نشان و هجوم تماشگران چه بود ؟

دیدار دو تیم فوتبال نیروی زمینی و نساجی مازندران در چارچوب لیگ دسته یک که با نتیجه 2 بر یک به نفع نساجی به پایان رسید از همان ابتدای کار حاشیه‌ هایی را به همراه داشت.

هجوم تماشاگران قبل از بازی به ورزشگاه باعث شد فنس‌های درب ورودی ورزشگاه شکسته شود و یک نفر از تماشاچیان به شدت مصدوم شود و حال وی نیز وخیم گزارش شده است.

تماشاگران نساجی, سربازی که قصد برقراری آرامش و امنیت در ورزشگاه را داشت با بطری و سنگ زدند و سرباز را به شدت زخمی کردند و حال وی هم وخیم گزارش شد و به بیمارستان منتقل گردید.

نادر دست نشان از طرف تماشاگران نیروی زمینی مورد حملات لفظی قرار گرفت و تماشاگران نساجی شروع به فحاشی به تماشاگران نیروی زمینی کردند.

اتفاقات حاشیه ای در نیمه دوم این بازی هم ادامه داشت, تماشاگران نیروی زمینی, نادر دست نشان را هو کردند و تماشاگران نساجی هم به تماشاگران نیروی زمینی فحاشی کردند.

همچنین درگیری مختصری بین نادر دست نشان و پیمان امیری بازیکن نیروی زمینی رخ داد.

با اینکه مسئولان تیم نیروی زمینی 30 درصد ورزشگاه را به تماشاگران نساجی اختصاص دادند اما تماشاگران زیادی از تیم نساجی به ورزشگاه آمده بودند, بر این اساس خیلی از تماشاگران نساجی نتوانستند به داخل ورزشگاه بیایند و بسیاری از آنها پشت درهای بسته ماندند.

گفتنی است، صادق درودگر مدیر عامل نساجی مازندران بعد از برد تیمش مقابل نیروی زمینی به داخل زمین رفت و از بازیکنان تشکر کرد و با هر یک از آنها دست داد.

اخبار شمال  / باشگاه خبرنگاران

 

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *