اخبار سیاسی

مرضیه افخم جزایر سه گانه خلیج فارس بخش لاینفک سرزمین ایران است

اخبار سیاسی : مرضیه افخم در واکنش نسبت به اظهارات مطروحه در نشست اتحادیه عرب تاکید کرد تمامی اقدامات انجام گرفته در جزایر سه گانه در چارچوب حقوق
..

جزئیات اظهارات اتحادیه عرب نسبت به جزایر سه گانه

اخبار سیاسی : مرضیه افخم در واکنش نسبت به اظهارات مطروحه در نشست اتحادیه عرب تاکید کرد تمامی اقدامات انجام گرفته در جزایر سه گانه در چارچوب حقوق حاکمیتی جمهوری اسلامی ایران صورت پذیرفته و جزایر مزبود بخش لاینفک سرزمین ایران است.

اخبار سیاسی , تنب بزرگ , تنب کوچک و ابوموسی , جزایر سه گانه , اخبار , خبر , اتحادیه عرب ,


سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران , افخم در خصوص ادعاهای مطروحه درباره جزایر سه گانه ایرانی در نشست اتحادیه عرب در شرم الشیخ گفت : تکرار مداخله جویانه در قبال حاکمیت جمهوری اسلامی ایران بر جزایر تنب بزرگ , تنب کوچک و ابوموسی , هیچگونه تاثیری بر واقعیت‌های موجود حقوقی و تاریخی نداشته و نخواهد داشت.

مرضیه افخم تاکید کرد : این جزایر بخش لاینفک سرزمین ایران است و تمامی اقدامات انجام گرفته در جزایر مزبور , در چارچوب حقوق حاکمیتی جمهوری اسلامی ایران صورت پذیرفته است.

سخنگوی وزارت امورخارجه افزود : جمهوری اسلامی ایران همواره سیاست مودت و حسن همجواری با کلیه کشورهای همسایه مبتنی بر عدم مداخله در امور داخلی و احترام متقابل را در اولویت سیاست‌ های خود قرار داده و برای گسترش و تعمیق مناسبات دوستانه‌ , هیچگونه محدودیتی قائل نیست و از تعامل سازنده و همکاری‌های گسترده و همه جانبه استقبال می‌نماید.

شمال گردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *