اخبار سیاسی

نائب رئیس مجلس : پیروزی مردم یمن پایان تجاوز عربستان است !

اخبار سیاسی : حجت الاسلام محمد حسن تراب با بیان اینکه بمباران هوایی عربستان بر سر مردم بی گناه و بی دفاع یمن نشان دهنده ی آن است که عربستان با دشمنان
..

جدیدترین اخبار از تجاوز عربستان به یمن

اخبار سیاسی : حجت الاسلام محمد حسن تراب با بیان اینکه بمباران هوایی عربستان بر سر مردم بی گناه و بی دفاع یمن نشان دهنده ی آن است که عربستان با دشمنان اسلام درهم آمیخته است گفت : پیروزی مردم یمن نقطه پایان تجاوزات عربستان است.

نائب رئیس مجلس ادامه داد : سعودی ها را نمی توان کلید دار خانه کعبه معرفی کرد زیرا زیر سایه اسلام با دلار های نفتی , اردوگاه استکبار جهانی را بر علیه جهان اسلام و مسلمانان به خصوص شیعیان تقویت می کند.

عربستان نوکر و خادم  استکبار جهانی است :

وی با بیان اینکه سعودی ها از زمان تجاوز صهیونیست ها و اشغال قبله اول مسلمین یک بار هم از فلسطینی ها دفاع نکرده اند, افزود : عربستان سعودی دست نشانده استکبار جهانی است و باید آنها را خادمان استکبار جهانی معرفی کرد.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه عربستان با بمباران هوایی بر سر مردم بی دفاع یمن چهره وابستگی و بندگی خود به دشمنان اسلام را نشان داده است، تصریح کرد : مردم و سربازان جبهه مقاومت گام بر جای پای رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس ایران گذاشته اند.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد : پیروزی ملت یمن و شکست استکبار جهانی با ابزار عربستان سعودی نقطه پایان تجاوز سعودی ها به کشور یمن است.

شمال گردی

0