اخبار سیاسی

قصد حمله عربستان به یمن

مسئولان آمریکایی مدعی شدند : زره پوش ها و سلاح های سنگینی که عربستان در مرز این کشور با یمن مستقر کرده است, نشان دهنده ی قصد حمله عربستان به یمن
..

حمله عربستان به یمن

اخبار سیاسی : مسئولان آمریکایی مدعی شدند : زره پوش ها و سلاح های سنگینی که عربستان در مرز این کشور با یمن مستقر کرده است, نشان دهنده ی قصد اقدامات هجومی و حمله عربستان به یمن است.

حمله عربستان به یمن , جزئیات حمله عربستان به یمن , خبر حمله عربستان به یمن , اخبار حمله عربستان به یمن , یمن , انصارالله , اخبار یمن , بیداری اسلامی

یک مقام عربستانی هم اظهار داشت : احتمال این میرود, عربستان در صورت ورود نیروهای انصارالله به عدن , با حمله به یمن به مقابله با انصارالله و به کمک عبد ربه منصور هادی , رییس جمهور مستعفی یمن , برود.

کمیته های مردمی یمن و مبارزان انصارالله پس از درگیری با عناصر مسلح و نیروهای وابسته به رئیس جمهور مستعفی , از دو محور به طرف مناطق جنوب یمن و عدن در حال پیشروی هستند.

عبدربه منصور هادی ریيس جمهوری مستعفی يمن که به شهر جنوبي عدن گريخته است, اين شهر را پايتخت يمن اعلام کرده است.

در همین حال, منصور هادی از شورای امنیت خواسته است که قطعنامه ای را تحت فصل هفتم منشور ملل صادر کند تا براساس آن, کشورهای مایل به اقدام نظامی در یمن به نفع آنچه آن را دولت قانونی و ضد تجاوز حوثی ها خواند, وارد این کشور شوند.

شمال گردی

العالم

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *