اخبار اجتماعی

تجاوز به دختر دانشجو توسط 8 شیطان حیوان صفت در سمنان

اخبار اجتماعی : متاسفانه باز هم خبری ناگوار از تجاوز به دختر دانشجویی دیگر .. عصر یکشنبه هفته پیش دختری که دانشجوی دانشگاه صنعتی یکی از شهرهای سمنان بود
..

جزئیات تجاوز به دختر دانشجو

اخبار اجتماعی : متاسفانه باز هم خبری ناگوار از تجاوز به دختر دانشجویی دیگر .. عصر یکشنبه هفته پیش دختری که دانشجوی دانشگاه صنعتی یکی از شهرهای سمنان بود وقتی قصد رفتن به داخل شهر را داشت , در حالی که سوار بر پراید تاکسی تلفنی شد مورد تجاوز قرار گرفت.

جزئیات این تجاوز از این قرار است که عصر یکشنبه هفته پیش یک دختر دانشجوی دانشگاه صنعتی یکی از شهرهای استان سمنان برای رفتن به داخل شهر سوار بر یک دستگاه پراید دارای تابلوی تاکسی تلفنی می شود که به جز راننده دو نفر مرد جوان نیز جزو سرنشینان آن بوده اند.

که ناگهان راننده خودرو پس از حرکت از مقابل دانشگاه به یک خیابان فرعی تغییر مسیر می دهد و دختر جوان که متوجه تغییر مسیر خودرو می شود به راننده تذکر می دهد و پس از آنکه متوجه نیت شوم آنها می شود اقدام به سر و صدا می کند که دو جوان داخل خودرو با چاقو وی را تهدید به سکوت می کنند.

این سه شیطان صفت پس از انتقال این دختر دانشجو به یکی از باغهای روستای ” ر ” در شش کیلومتری جنوب شهر به همراه پنج نفر دیگر از اراذل و اوباش وی را مورد تجاوز قرار می دهند و پس از انجام این عمل شیطانی خود وی را در یکی از خیابانهای شهر رها می کنند.

ماموران پلیس امنیت اخلاقی این شهرستان با اطلاع از این موضوع سریعا تحقیقات خود را آغاز می کنند و در کمتر از یک هفته تمامی این هشت حیوان شیطان صفت را شناسایی و دستگیر می کنند که پس از تحویل به مرجع قضایی در حال حاضر در بازداشت به سر می برند.

این شیطان صفتان با نصب تابلوی قلابی یکی از آژانس های تلفنی شهرستان بر روی خودروی خود اقدام به ربودن دختر جوان کرده بودند.

امید است که دادگاه این حیوانات شیطان صفت را به اشد مجازات محکوم کند, حیواناتی که با آبرو , روح و آینده یک دختر بازی کرده اند.

شمال گردی

1+

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *