اخبار گیلان

قاتل فراری رودبار دستگیر شد

اخبار گیلان : در آذر 93 فردی که با مرخصی از زندان دست به قتل یک نفر و در درگیری با ماموران یک مامور پلیس را به شهادت رساند, دستگیر شد
..

جزئیات دستگیری قاتل فراری رودبار

اخبار گیلان : در آذر 93 فردی که با مرخصی از زندان دست به قتل یک نفر و در درگیری با ماموران یک مامور پلیس را به شهادت رساند, دستگیر شد.

در آذر سال گذشته (93) مردم روستای رشته رود و اسکولک شهرستان رودبار شاهد دو حادثه ی هولناک بودند که در جریان آن دو نفر به ضرب گلوله توسط یک زندانی به قتل رسیدند.
یکی از کشته‌ شدگان این حادثه, شهید سید سجاد حسینی آغوزبنی از ماموران نیروی انتظامی رودبار بود که در درگیری برای دستگیری قاتل, مورد اصابت چندین گلوله قرار گرفت و به شهادت رسید.
ماجرا این است که قاتل فراری لاهیجانی , با گرفتن مرخصی از زندان به روستای ” رشته رود ”  آمده و سراغ یکی از اهالی روستا که با او سابقه درگیری و اختلاف داشته را می گیرد و در نهایت پس از درگیری مجدد چندین گلوله به سمت او شلیک می کند.
قاتل پس از عملی کردن نقشه خود پا به فرار گذاشته و به روستای اسکولک رودبار می رود.

روز بعد یکی از اهالی روستا قاتل فراری را شناسایی می کند و ماموران انتظامی را در جریان می گذارد.

قاتل فراری پس از دیدن ماموران دچار هراس می شود و بی محابا به سمت مامور پلیس شلیک می کند و در این بین موجب شهادت سجاد حسینی آغوزبنی می شود و خود نیز از محل قتل متواری می گردد.
یک منبع آگاه با اعلام خبر کشته شدن این قاتل فراری اظهار کرد:پس از وقوع این حادثه تلاش ماموران آگاهی و انتظامی گیلان برای کشف محل اختفای این قاتل ادامه داشته و در نهایت پس از گذشت بیش از سه ماه از وقوع این دو فقره قتل ماموران نیروی انتظامی پس از شناسایی محل اختفای قاتل فراری در شهرستان لاهیجان با او درگیر می شوند و در این بین وی با گلوله ماموران کشته می شود.

شمال گردی

دیار میرزا

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *