اخبار سیاسی

اردوغان به چشم غرب هر مسلمان یک ترک است

اردوغان رئیس جمهور جنگ افروز ترکیه , کشوری که سخت حامی تروریست های سوریه و عراق است, اینبار ادعای عجیبی کرد, او مدعی شد
..

اردوغان در تاریخ ترک ها برترند

اخبار سیاسی : اردوغان رئیس جمهور جنگ افروز ترکیه , کشوری که سخت حامی تروریست های سوریه و عراق است, اینبار ادعای عجیبی کرد, او مدعی شد : غربی ها از همان ابتدا هر مسلمان را به چشم یک ترک نگاه میکردند. !

اخبار سیاسی , اردوغان , خلافت اسلامی , ترک , مسلمان , ترک مسلمان , رئیس جمهور ترکیه , سوریه , عراق , تروریست های سوریه , تروریست های عراق

رئیس جمهور ترکیه با این ادعا که غربی‌ ها از همان ابتدا هر مسلمان را به چشم یک ” ترک ” نگاه می‌کنند, تاکید کرد که وی قصد ندارد که ترک‌ ها را برتر نشان دهد اما این برتری واقعیت است و شواهد آن در تاریخ وجود دارد !

رجب طیب اردوغان , رئیس جمهوری ترکیه در مراسم اهدای مدال افتخار به خانواده سربازان کشته شده و کهنه سربازان گفت : در جهان خصوصا در اروپا, زمانی که نام ” مسلمان ” گفته می‌شود, مردم سرزمین ما به یاد آورده می‌شوند.

واژه ” ترک ” در کشور ما تنها اشاره به قومیت است اما در چشم غرب، , از همان ابتدا هر مسلمان یک ترک است.

به نوشته روزنامه حریت, اردوغان تاکید کرد : این یک عبارت برتری جویانه نیست بلکه مدرکی است که شواهد آن در تاریخ وجود دارد.

این وضعیت همچنین یک مسئولیت تاریخی دوش مردم ما قرار می‌دهد.

پس از این سخنان, اردوغان به 27 خانواده ساکن آنکارا ” جایزه افتخار کشوری ” اعطا کرد.

این مراسم با حضور احمد داوود اوغلو , نخست وزیر ترکیه و سران نظامی این کشور در کاخ ریاست جمهوری برگزار شد.

ناگفته نماند خسرو معتضد تاریخدان ایرانی معتقد است : ترکیه ی امروز به دنبال برپایی تنها حکومت و خلافت اسلامی ( اسلام آمریکایی , اسرائیلی ) در منطقه است. و فیلم هایی نظیر حریم سلطان و .. به علاوه به راه انداختن چنین جنگ های روانی مقدمه ی نیت شوم سیاست مدارن این کشور است.

شمال گردی

0