اخبار مازندران

کشته شدن مادر بخاطر درگیری دو برادر در بابل

اخبار مازندران : علی فقیه عبداللهی , فرمانده انتظامی شهرستان بابل اطلاع داد : ماموران انتظامی در پی کسب خبر
..

قتل در بابل

شمال گردی , اخبار مازندران : علی فقیه عبداللهی , فرمانده انتظامی شهرستان بابل اطلاع داد : ماموران انتظامی در پی کسب خبر درگیری دو برادر به نام های قاسم و امیر .. ط در شهر امیرکلای بابل سریعا به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل ادامه داد : در این درگیری, برادر بزرگ‌ تر به نام قاسم .. ط با اسلحه شکاری نسبت به تیراندازی به سمت منزل برادر کوچک‌ تر خود اقدام کرده بود که در نتیجه, گلوله اشتباهاً به مادرشان که پشت درب منزل بوده, اصابت کرده است.

فقیه‌عبداللهی خاطرنشان کرد : در این حادثه, مادر خانواده که به‌شدت مصدوم شده بود, توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شد.

وی ادامه داد : فرد مصدوم, به علت شدت جراحات وارده, در بیمارستان جان باخت و عامل تیراندازی که با به جا گذاشتن سلاح قبل از حضور ماموران از صحنه متواری شده بود در کمتر از 12 ساعت در یکی از مناطق روستایی شهرستان هم‌جوار شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده, به مرجع قضایی معرفی و موضوع در دست بررسی است, گفت : متهم در بازجویی‌ های اولیه اعلام کرد که به قصد ترساندن برادر خود, به سمت منزل او شلیک کرده بود اما گلوله به مادرش که پشت در قرار گرفته بود اصابت کرده است.

شمالگردی

شمال نیوز

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *