اخبار فرهنگی

سحر قریشی اینبار در نقش عباس آقا

سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون ایران , خبر از نقش جدیدش در یک نقش متفاوت خبر میدهد. در این فیلم قرار است او نقش
..

نقش جدید سحر قریشی

شمال گردی , اخبار فرهنگی : سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون ایران , خبر از نقش جدیدش در یک نقش متفاوت خبر میدهد. در این فیلم قرار است او نقش یک زن با نام عباس آقا را بازی کند.

سحر قریشی , عکس سحر قریشی , نقش جدید سحر قریشی , تصاویر سحر قریشی , فیلم با بازی سحر قریشی , سریال سحر قریشی , فیلم سحر قریشی

سحر قریشی توضیح میدهد : مثل همه كارها به صورت مرسوم من به دفتر آقای مظلومی دعوت شدم و فیلمنامه را به من دادند تا بخوانم و معمولا اینطور است كه روی فیلمنامه‌ای كه به بازیگر می‌دهند, نام نقش او را می‌نویسند كه بازیگر بداند كه باید كدام نقش را بخواند.

من وقتی به خانه رسیدم, دیدم روی فیلمنامه برایم اسم نقش نوشته شده عباس‌آقا و تعجب كردم و فكر كردم شاید فیلمنامه را به من اشتباه داده‌اند و تماس گرفتم و گفتم فیلمنامه را به من اشتباه داده‌اید و گفتند كه اتفاقا درست است و نقشی كه باید بازی كنی عباس‌آقا است !

واقعا برایم نقش خاصی است.

درواقع این نقش, یک زن تنها و بدون شوهر است كه دو فرزند هم دارد و باید به نوعی كار كند و زندگی خودش و فرزندانش را بچرخاند و از طرفی در جامعه احساس خطر می‌كند و دوست دارد كه نجابت و پاكدامنی خودش را هم حفظ كند و درنتیجه المان‌ های زنانه خود را كنار گذاشته است تا از خطرات احتمالی موجود در جامعه دور شود در حالی كه برای فرزندانش یک مادر نمونه است.

همین موضوع باعث شده تا در محلی كه كار می‌كند, نامش را به همكارانش كه همگی مرد هستند, نگوید و به همین دلیل همكارانش نام عباس‌آقا را برایش انتخاب كرده‌اند ! درواقع او یک زن دردكشیده در جامعه است كه می‌خواهد با كار شرافتمندانه زندگی‌ اش را بچرخاند.

شمال گردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *