اخبار گلستان

سرهنگ اکبری : سارقان حرفه ای گلستان غیر بومی هستند !

اخبار گلستان : سرهنگ محمد رضا اکبری , رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی گلستان اظهار داشت : اغلب سارقان حرفه ای در استان گلستان غیر بومی هستند
..

سارقان حرفه ای استان گلستان

شمال گردی , اخبار گلستان : سرهنگ محمد رضا اکبری , رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی گلستان اظهار داشت : اغلب سارقان حرفه ای در استان گلستان غیر بومی هستند.

سرهنگ محمد رضا اکبری در نشست خبری با رسانه های استان گفت : در سال جاری 13 باند سارقین منزل , چهارباند سارقین مغازه و یک باند سارق خودرو دستگیر شدند.

وی با بیان این نکته که 15 باند سارق موتورسیکلت در استان شناسایی و دستگیرشدند, اظهار کرد : هشت باند سرقت به عنف , دو باند کیف قاپی , یک باند جیب بری , چهار باند سارق سیم و کابل برق و هفت باند در سایر سرقت ها دستگیر شدند.

سرهنگ اکبری ضمن یادآوری این نکته که 66 باند سرقت توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند, افزود : در این راستا 328 سارق و مال خر نیز دستگیر شدند.

وی از کاهش 20 درصدی سرقت منزل در سال جاری خبر داد و تصریح کرد : در بخش سرقت مغازه 18 درصد کاهش داشتیم همچنین شاهد کاهش 27درصدی سرقت خودرو در امسال بودیم.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی گلستان از وقوع 40 قتل در گلستان خبر داد و اظهار کرد : از این تعداد 38 فقره قتل منجر به کشف شده و دو مورد نیز در حال پیگیری است.

وی در توضیح قاچاق کالا در استان, تصریح کرد : سه هزارو 842 پرونده قاچاق کالا داشتیم که از این تعداد سه هزارو 600 نفر مرد و 348 نفر آن زن بوده اند.

سرهنگ اکبری با اشاره به این نکته که ۱۱ طرح در حوزه قاچاق کالا کشف شده, اذعان کرد : 636 مورد قاچاق کالا کشف شده که ارزش ریالی آن هشت میلیاردو 600 میلیون ریال است.

وی با بیان این نکته که یک مورد سرقت مسلحانه به منزل انجام شده, افزود : ظرف مدت کوتاهی عوامل شناسایی شده و در دو عملیات مجرمان شناسایی و دستگیر شده و اموال سرقت شده به صاحبان آنها بازگشت.

شمال گردی

مهر

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *