اخبار داخلی

رونمایی از خودروی ساینا , محصول جدید سایپا

رونمایی از خودروی ساینا در دومین جشنواره بین المللی طراحی خودرو , ساینا ( مدل فیس لیفت , تیبا میباشد که از طراحی جالبی در نمای جلو برخوردار است
..

خودروی ساینا

شمال گردی : رونمایی از خودروی ساینا در دومین جشنواره بین المللی طراحی خودرو , ساینا ( مدل فیس لیفت , تیبا میباشد که از طراحی جالبی در نمای جلو برخوردار است.

خودروی ساینا , عکس خودروی ساینا , تصاویر خودروی ساینا , تولید خودروی ساینا

دومین جشنواره بین‌المللی طراحی خودرو در حالی برگزار شد که در حاشیه آن, مدیرعامل پارس خودرو ( زیرمجموعه سایپا ) از عرضه محصول جدید گروه خودروسازی سایپا به نام ساینا در سال ۹۴ خبر داد.

به گفته ناصر آقامحمدی مدیرعامل پارس‌خودرو, قیمت ساینا حدود 30 میلیون تومان خواهد بود.

آقامحمدی همچنین صحبت از طراحی پلت‌فرم کلاس C در سایپا به میان آورد و تاکید کرد که روی این پلت‌فرم سه مدل هاچ‌بک, کراس و سدان تولید خواهد شد.

خودروی ساینا , عکس خودروی ساینا , تصاویر خودروی ساینا , تولید خودروی ساینا

وی افزود : گروه خودروسازی سایپا همچنین نسبت به طراحی و استفاده از دو پلت فرم جدید دیگر اقدام کرده روی این پلت‌فرم‌ها نیز سه مدل خودروی هاچ‌بک, کراس و سدان را تولید و به بازار عرضه خواهد کرد.

مدیرعامل پارس‌خودرو ادامه داد : روی پلت‌فرم C نیز خودروهایی را در حال طراحی و قالب‌سازی داریم و البته پلت‌ فرم B نیز توسط مرکز تحقیقات سایپا در حال طراحی مفهومی است.

همچنین خودروی ساینا از سوی مرکز تحقیقات گروه خودروسازی سایپا طراحی شده و در حال تولید آزمایشی است که در سال ۹۴ به بازار عرضه خواهد شد.

شمال گردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *