اخبار گلستان

سرهنگ محمود علی فر 4000 مواد محرقه در کردکوی کشف و ضبط شد

اخبار گلستان : سرهنگ محمود علی فر , فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کردکوی گلستان خبر داد : با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و عید نوروز طرح
..

ضبط و کشف مواد محرقه در کردکوی

شمال گردی – اخبار گلستان : سرهنگ محمود علی فر , فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کردکوی گلستان خبر داد : با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و عید نوروز طرح ارتقاء امنیت , مبارزه با هنجارشکنان در محله های جرم خیز کردکوی اجرا شد که در این راستا شاهد کشف و ضبط نزدیک به 4000 مواد محترقه بودیم.

اخبار گلستان , مواد محترقه , کردکوی , سرهنگ محمود علی فر , مواد محترقه , اخبار کردکوی ,

وی ادامه داد : پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز و مبارزه جدی با هنجارشکنان, طرح ارتقای امنیت اجتماعی در 48 ساعت گذشته اجرا شد.

وی افزود : در اجرای این طرح در مجموع 41 نفر دستگیر که از میان آنان هفت نفر به اتهام سرقت, 11 نفر به اتهام حمل و نگهداری و مصرف مواد مخدر, 14 نفر جرائم مالی و اقتصادی و مابقی سایر جرایم دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

سرهنگ علی فر تصریح کرد : کشف 12 فقره سرقت, مقدار یک کیلو و 632 گرم مواد مخدر سنتی, 4 گرم شیشه, دو قبضه سلاح شکاری غیرمجاز, چهارهزار عدد مواد محترقه و توقیف پنج دستگاه خودرو و هشت دستگاه موتورسیکلت از دستاوردهای اجرای این طرح بود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کردکوی در پایان با اشاره به اجرای مستمر و ضربتی این گونه طرح ها در ایام پایانی سال ابراز کرد : شهروندان هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص تهیه و توزیع مواد مخدر و یا افراد مشکوک را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

شمال گردی

گلستان ما

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *