اخبار سیاسی

زمان محاکمه سعید مرتضوی اعلام شد – اخبار سیاسی

اخبار سیاسی : دادگاه کیفری پایتخت , شعبه 79 به ریاست جناب کشکولی, 94/2/5 را زمان رسیدگی به پرونده سعید مرتضوی اعلام کرد. محسن افتخاری سرپرست دادگاه‌های
..

محاکمه سعید مرتضوی

شمال گردی – اخبار سیاسی : دادگاه کیفری پایتخت , شعبه 79 به ریاست جناب کشکولی, 94/2/5 را زمان رسیدگی به پرونده سعید مرتضوی اعلام کرد.

سعید مرتضوی , پرونده سعید مرتضوی , حکم سعید مرتضوی , جرم سعید مرتضوی , اتهام سعید مرتضوی , جدیدترین خبر از سعید مرتضوی , خبر جدید سعید مرتضوی , اخبار سیاسی

محسن افتخاری سرپرست دادگاه‌های کیفری استان تهران, با اعلام این خبر اظهار داشت : مطالعه پرونده توسط شعبه رسیدگی کننده پایان یافته و 5 اردیبهشت سال آینده برای برگزاری جلسه دادگاه تعیین شده است.

بر اساس این گزارش, پرونده مرتضوی شامل سه قسمت است که بخش نخست آن در ارتباط با رای نقض شده از سوی دیوان عالی کشور در پرونده کهریزک و ارجاع آن به شعبه هم عرض برای رسیدگی مجدد است.

در پرونده کهریزک,  شعبه دیوان عالی کشور انفصال دائم از خدمات قضایی و ۵ سال انفصال از خدمات دولتی در خصوص مرتضوی تایید کرد اما نسبت به جریمه نقدی صادر شده ایراد گرفت.

بخش دوم این پرونده نیز در ارتباط با شکایت اولیا دم مرحوم روح الامینی ( یکی از کشته‌شدگان حادثه بازداشتگاه کهریزک ) به اتهام معاونت در قتل است.

بخش سوم نیز موضوع عدم اجرای رای دیوان عدالت اداری و دریافت مبالغی در پرونده تخلفات سازمان تامین اجتماعی است که از ۲۴ دی ماه عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران از ارجاع بخشی از پرونده تامین اجتماعی با صدور کیفر خواست به دادگاه خبر داد.

شمال گردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *