اخبار سیاسی

خوراندن جسد اسیر پیشمرگه به مادرش توسط تروریست های داعش

اخبار سیاسی : شبه نظامی کرد مدعی شد, تروریست های داعش سال گذشته جسد اسیری که مادرش برای پیدا کردن او به روستایی نزدیک موصل امد را به مادرش خوراندند
..

جنایات تروریست های داعش

شمال گردی – اخبار سیاسی : شبه نظامی کرد مدعی شد, تروریست های داعش سال گذشته جسد اسیری که مادرش برای پیدا کردن او به روستایی نزدیک موصل امد را به مادرش خوراندند.

داعش , جنایت داعش , تروریست های داعش , وحشیگری داعش , هلاکت داعش , اسیر پیشمرگه , جنگ با داعش , اخبار سیاسی , اخبار عراق , اخبار داعش

به گزارش روزنامه حریت ترکیه  یاسر عبدالله یک شهروند انگلیسی کرد تبار که از 6 ماه پیش برای جنگ با داعش در قالب گروه های پیشمرگه کرد به عراق رفته است در مصاحبه با روزنامه سان این مطلب را مطرح کرده است. عبدالله به روزنامه سان گفت: سال گذشته ( میلادی ) یک مادر کرد برای پیدا کردن فرزند اسیرش به قرار گاه داعش در شهر موصل رفته است,  رهبران داعش در قرار گاه از این زن به گرمی پذیرایی می کنند و به این بهانه که از راه دور و درازی آمده است برای او آب و غذا می آورند.

پس از خوردن غذا مادر فرد اسیر شده از فرماندهان داعش می پرسد چگونه می توانم پسرم را ببینم, فرماندهان نیز به او می گویند چند وقت پیش پسرت را دیدی, چون غذایی که خوردی با گوشت پسرت آماده شده بود !

روزنامه سان می نویسد : یاسر عبدالله 36 ساله در سال 2000 به بریتانیا مهاجرت کرد و در منطقه یورکشایر اقامت گزید,  او هم اکنون صاحب همسر و 4 فرزند است.

این شهروند کردتبار عراقی گفته است سال گذشته پس از اطلاع از موضوع اقدام داعش در خوراندن گوشت پسر به مادر کرد عراقی تصمیم گرفته است به عراق برود و در قالب نیروهای پیشمرگه کرد با داعش مبارزه کند.

تا کنون گزارش های مختلفی از جنایت های عجیب و غریب و بی سابقه داعش در مناطق تحت تسلط این گروه در عراق و سوریه مخابره شده است.

این گروه تروریستی که تعداد افراد آن در حدود 30 هزار نفر برآورد می شود، تا کنون با انتشار فیلم هایی از به بریدن سر، قطع اعضاء بدن و زنده زنده سوزاندن اسرای نظامی در اختیار خودش تلاش کرده است با تکنیک ایجاد رعب و وحشت بر تسلط خود بر مناطق تحت اشغال خود در عراق و سوریه ادامه دهد.

در هفته های گذشته داعش متحمل شکست های سنگینی شده است و روز گذشته بیش از 30 هزار نیروی ارتش و نیروهای شبه نظامی شیعه عراقی در بزرگ ترین عملیات نظامی پس از اشغال موصل در تابستان سال جاری عملیات آزاد سازی شهر تکریت ” زادگاه صدام  ” را از دست این گروه تروریستی آغاز کرده اند.

این عملیات گام نخست و مهم برای عملیات احتمالی بزرگ تر که قرار است در بهار سال آینده برای آزاد سازی شهر موصل (مفر اصلی داعش در عراق) به اجرا در آید, محسوب می شود.

شمال گردی

عصر ایران

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *