پرورش تره در فضای آپارتمان

این گیاه چندساله گیاهی مقاوم است و به صورت ساقه‌های علفی و سبز تولید می‌شود…

پرورش تره  پرورش تره در آپارتمان  سبزیجات  کاشت تره

پرورش تره در آپارتمان

پرورش تره , پرورش تره در آپارتمان , سبزیجات , پرورش تره در فضای آپارتمان , کاشت تره , آموزش کاشت تره , آموزش کاشت تره در آپارتمان , کاشت سبزیجات , کاشت سبزیجات در آپارتمان , کاشت سبزی , آموزش کاشت سبزیجات تو آپارتمان , پرورش سبزیجات , آموزش پرورش سبزیجات , آموزش پرورش سبزیجات در آپارتمان , کاشت تره در گلدان , تره در گلدان , تره , کاشت تره در آپارتمان

کاشت سبزیجات

این گیاه چندساله گیاهی مقاوم است و به صورت ساقه‌های علفی و سبز تولید می‌شود. طعم این گیاه شبیه به طعم پیاز است و معمولاً به وسیله تقسیم‌کردن ریشه تکثیر می‌شود. اگر این گیاه در خارج آپارتمان است می‌توانید از توده ریشه آن چندین قلمه بزنید و آن‌‌ها را در گلدان قرار دهید و در آخر شاخ و برگ آن را هرس کنید. اجازه بدهید این گیاه به مدت یک ماه در بیرون از آپارتمان باشد (دوران خواب) و سپس آن را به آپارتمان منتقل کنید.
زمانی که این گیاه به آپارتمان منتقل می‌شود، باید به طور مرتب آبیاری گردد زیرا مکان گرم و آبیاری مرتب می‌تواند از نابودی تره جلوگیری کند. این گیاه در زیر نور آفتاب و یا پشت پنجره آفتابی رشد می‌کند.
ساقه‌های سبز تره را بریده و در سالاد، املت و یا سوپ گوجه‌فرنگی استفاده کنید. علاوه بر ساقه سبز این گیاه از گل‌های سفید آن که به صورت توپی مانند است نیز می‌توان استفاده کرد.

منبع: مجله شمالگردی

دسته ⇐ سبزیجات

0