اخبار فرهنگی

جدیدترین خبر از وضعیت بیماری رضا رویگری

اخبار فرهنگی : رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون ایران که مدتی قبل به دلیل بیماری در بیمارستان بستری بود این روزها حال و روز بهتری دارد, رضا رویگری گفت
..

خبر جدید از بیماری رضا رویگری

شمال گردی : اخبار فرهنگی

رضا رویگری , اخبار , اخبار داغ , اخبار فرهنگی , اخبار ایران , اخبار ورزشی, خبر ورزشی , اخبار روز , اخبار داغ روز ,اخبار اقتصادی , خبر اقتصادی ,  جدیدترین خبرها , مهمترین خبرها , خبر , خبر روز , خبر روز , سایت تحلیلی خبر , خبرهای روز , خبر ایران , اخبار سینما , خبر فرهنگی , خبر سیاسی , اخبار مذهبی , اخبار سیاسی , اخبار جهان , خبر جهان , بیماری رضا رویگری , خبر از بیماری رضا رویگری , وضعیت جسمانی رضا رویگری ,

رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون ایران که مدتی قبل به دلیل بیماری در بیمارستان بستری بود این روزها حال و روز بهتری دارد, رضا رویگری گفت : هرچند وضعیت جسمی ام به مراتب بهتر از گذشته است اما هنوز تحت نظارت پزشکان هستم و برای رفتن جلوی دوربین وضعیت جسمی مناسبی ندارم.

رویگری بیان داشت: وضعیت جسمی ام به مراتب بهتر از قبل است و هر چه پیش می رویم بهتر هم میشوم اما هنوز به طور کامل سلامتی ام را پیدا نکرده ام.

بازیگر آثاری به یاد ماندنی چون اجاره نشینها و شب بیست و نهم ادامه داد: این روزها ببیشتر وقنم را صرف استراحت و عمل به توصیه های پزشکان می کنم تا بتوانم هر چه زودتر سرحال و سلامت شوم.

رضا رویگری درباره اینکه آیا قادر است کارهای روزمره خود را انجام دهد گفت: بله، مشکلم آن قدر حاد نیست که از پس فعالیتهای روزانه برنیایم.

کارهای شخصی ام را انجام می دهم.

رویگری پیرامون اینکه چه زمانی فعالیت بازیگری خود را از سر می گیرد بیان داشت: برای رفتن جلوی دوربین وضعیت جسمی مناسبی ندارم و باید بهبود کامل صورت گیرد تا بتوان باز هم بازیگری کنم.

وی ادامه داد: البته حالم آن قدرها هم بد نیست و حتی اخیرا به واسطه دعوتی که از من برای حضور در یک برنامه ارگانی شده بود به استان کرمان رفتم.

رویگری که آخرین بار با سریال معراجیها روی آنتن رفت درباره جزییات سفر به کرمان به میزان گفت : فرمانداری شهرستان کهنوج برنامه ای را تدارک دیده بود که من هم در آن شرکت کردم و با هموطنانی دیدار داشتم که سراسر لطف و محبت بودند.

شمال گردی

ممتاز نیوز

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *