اخبار سیاسی

آمریکایی ها خواستار تحریم اسرائیل

اخبار سیاسی : مردم بر خود واجب می‌دانند که جنبش‌های مردمی نظیر مجازات و تحریم اسرائیل را برای اعمال فشار و ایجاد تغییر در سیاست آمریکا ایجاد کنند
..

تحریم اسرائیل

شمال گردی : اخبار سیاسی

اخبار سیاسی , اخبار , اخبار داغ , اخبار فرهنگی , اخبار ایران , اخبار ورزشی, خبر ورزشی , اخبار روز , اخبار داغ روز ,اخبار اقتصادی , خبر اقتصادی ,  جدیدترین خبرها , مهمترین خبرها , خبر , خبر روز , خبر روز , سایت تحلیلی خبر , خبرهای روز , خبر ایران , اخبار سینما , خبر فرهنگی , خبر سیاسی , اخبار مذهبی , اخبار سیاسی , اخبار جهان , خبر جهان , تحریم اسرائیل , اسرائیل , آمریکا ,

• مردم بر خود واجب می‌دانند که جنبش‌های مردمی نظیر مجازات و تحریم اسرائیل را برای اعمال فشار و ایجاد تغییر در سیاست آمریکا ایجاد کنند.

خبرگزاری آسوشیتدپرس (AP) نوشت، تعداد روزافزونی از دانشجویان آمریکایی در حال پیوستن به جنبش مجازات و تحریم اسرائیل هستند.

در همین حال، یک فعال ضد جنگ گفت افکار عمومی مردم امریکا در 12 سال گذشته علیه اسرائیل و در حمایت از مردم فلسطین تغییر کرده است. برایان بکر، هماهنگ‌کننده ملی ائتلاف «انسر» این سخنان را روز یکشنبه در مصاحبه با پرس تی‌وی مطرح کرد. انسر یک گروه اعتراضی فراگیر متشکل از تعداد زیادی از سازمان‌های ضد جنگ و حقوق مدنی است.

وی درباره جنبش ده ساله تحریم کالاهای اسرائیلی در آمریکا که هم اکنون در دانشگاه‌های این کشور شتاب گرفته است نیز گفت: حرکت حول و حوش جنبش مجازات و تحریم اسرائیل بخشی از ‌یک تغییر عمده بزرگ‌تر است که در افکار عمومی آمریکایی‌ها روی می‌دهد؛ آمریکایی‌هایی که زمانی تمامی اقدامات اسرائیل را صرف نظر از اینکه چقدر ظالمانه، خشونت‌آمیز و وحشیانه هستند تایید می‌کردند.

بکر افزود: در طی 12 سال گذشته که با تهاجم مجدد اسرائیل به کرانه باختری در مارس 2002 آغاز شد، و پس از آن که اسرائیل وارد یک جنگ تهاجمی دیگر شد،بمباران لبنان در سال 2006، تهاجم و بمباران غزه در سال‌های 2008-2009، بمباران غزه در سال 2012 و تهاجم اخیر به غزه در تابستان گذشته ؛ در هر یک از این موارد افکار عمومی آمریکا بیش از پیش به مخالفت با اسرائیل و رد سیاست‌های این رژیم و حمایت از مردم فلسطین گرایش پیدا کرد.

بکر تاکید کرد : و زمانی که این تغییر روی داده است، درخواست بیش‌تر و بیش‌تری از دولت آمریکا مطرح می‌شود تا فعالیت‌های خود را در حمایت از اسرائیل نیز تغییر دهد.

این فعال ضد جنگ افزود : از آن جایی که دولت آمریکا از تغییر راهبرد اساسی در این زمینه سر باز می‌زند، آگاهی افکار عمومی آمریکا علیه اسرائیل تغییر می‌کند.

مردم بر خود واجب می‌دانند که جنبش‌های مردمی نظیر مجازات و تحریم اسرائیل را برای اعمال فشار و ایجاد تغییر در سیاست آمریکا ایجاد کنند.

شمال گردی

جام نیوز

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *