اخبار ورزشی

محمد نوری : از ساندویچ فروشی به پرسپولیس رسیدم

اخبار ورزشی : محمد نوری کاپیتان پرسپولیس پیام جالبی به فوتبالیست‌ها دارد : گذشته را فراموش نکنید, محمد نوری با فوتبالیست‌هایی که به محض بالا رفتن از
..

گفتگو با محمد نوری کاپیتان پرسپولیس

شمال گردی : اخبار ورزشی

محمد نوری , اخبار , اخبار داغ , اخبار فرهنگی , اخبار ایران , اخبار ورزشی, خبر ورزشی , اخبار روز , اخبار داغ روز ,اخبار اقتصادی , خبر اقتصادی ,  جدیدترین خبرها , مهمترین خبرها , خبر , خبر روز , خبر روز , سایت تحلیلی خبر , خبرهای روز , خبر ایران , اخبار سینما , خبر فرهنگی , خبر سیاسی , اخبار مذهبی , اخبار سیاسی , اخبار جهان , خبر جهان ,  , کاپیتان پرسپولیس , گذشته محمد نوری ,

محمد نوری کاپیتان پرسپولیس پیام جالبی به فوتبالیست‌ها دارد : گذشته را فراموش نکنید, محمد نوری با فوتبالیست‌هایی که به محض بالا رفتن از اولین پله شهرت, گذشته خود را از یاد می‌برند، تفاوت دارد ..

این حقیقت را در برخورد با وی به راحتی می شود حس کرد. نوری در اظهاراتی صادقانه گفته که وقتی نوجوان بود, وضع مالی خوبی نداشت و در استادیوم آزادی ساندویچ می‌فروخت.

نوری با بیان این حرف و به زبان آوردن حقایق گذشته‌اش، نشان داد آدمی نیست که بعد از رسیدن به شهرت و محبوبیت, گذشته‌اش را فراموش کند.

کم نیستند فوتبالیست‌هایی که ما می‌دانیم از جنوبی‌ترین نقطه تهران یا دورافتاده‌ترین شهرستان‌های ایران به ثروت و شهرت رسیدند اما حالا وقتی حرف می‌زنند, می‌گویند بچه جردن و تجریش بودند, تابستان با خانواده می‌رفتند پاتایا و آنتالیا یا در شهرستان محل سکونت‌شان, بزرگ‌ترین باغ، شیک‌ترین خانه یا بهترین ماشین متعلق به خانواده آنها بوده و طوری حرف می‌زنند که انگار زندگی در جنوب شهر تهران که مردمش باصفا هستند و متولد شدن در شهرستان‌ها که مردمانی نازنین دارد, عیب و عار است.

اما محمد نوری با این صحبت هایش به آن سوسول ها یاد داد گذشته خود را از یاد نبرند .. کاپیتان پرسپولیس نشان داد شهرت امروز دلیل خوبی برای فراموشی گذشته نیست و اصولاً‌ از رنج باید به گنج رسید.

شمال گردی

 

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *