اخبار ورزشی

تجلیل از ایمان سنچولی قهرمان کاراته جهان – اخبار ورزشی گلستان

اخبار ورزشی : مراسم تجلیل از قهرمان کاراته جهان ایمان سنچولی و مربی وی علی اکبر بارانی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در حسینیه سیستانی های گرگان ..

ایمان سنچولی قهرمان کاراته جهان

شمال گردی : اخبار ورزشی

ایمان سنچولی , اخبار , اخبار داغ , اخبار فرهنگی , اخبار ایران , اخبار ورزشی, خبر ورزشی , اخبار روز , اخبار داغ روز ,اخبار اقتصادی , خبر اقتصادی ,  جدیدترین خبرها , مهمترین خبرها , خبر , خبر روز , خبر روز , سایت تحلیلی خبر , خبرهای روز , خبر ایران , اخبار سینما , خبر فرهنگی , خبر سیاسی , اخبار مذهبی , اخبار سیاسی , اخبار جهان , خبر جهان ,  , قهرمانی ایمان سنچولی , کاراته , قهرمان کاراته , اخبار گلستان ,

مراسم تجلیل از قهرمان کاراته جهان ایمان سنچولی و مربی وی علی اکبر بارانی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در حسینیه سیستانی های گرگان برگزار شد.

عضو هیات امنا حسینیه سیستانی ها در این مراسم گفت: ایمان سنچولی با این قهرمانی دیگر ایمان سنچولی نیست، او دیگر ایمان سیستانی و ایمان ایرانی هم نیست.

احمد دشتی زا با بیان اینکه این ورزشکار ایمان اسلامی است، اظهار کرد: باید بر خودش و خانواده بزرگش که چنین فرزندی پرورش داده است و مربی او درود فرستاد.

وی ادامه داد: ایمان اسلامی در رقابت های جهانی توانست با هنرنمایی خود پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز در آورد و نام منطقه را سربلند کند.

دشتی زا با بیان اینکه وی الگوی جوانان و نوجوانان است، خاطر نشان کرد: اما ایمان باید بداند پیروزی این نیست چرا که این پیروزی روزی به دست می آید و روزی هم تمام می شود.

وی با بیان اینکه پیروزی غلبه بر هوای نفس است تصریح کرد: پیروزی زمانی دارای ارزش است که اسیر دام های پهن شده در مسیر زندگی نشویم.

عضو هیات امنا حسینیه سیستانی ها ادامه داد: حسینه سیستانی ها هزینه رفت و برگشت به عتبات عالیات را به این ورزشکار اهدا می کند.

ورزش مهارت زندگی است :

در ادامه یکی از نویسندگان و مفاخر فرهنگی سیستانی در گلستان با بیان اینکه ورزش مهارت زندگی است، اظهار کرد: این شایستگی را به همه و به خصوص خانواده او تبریک می گویم.

جواد محمدی خمر با بیان اینکه او پرورش یافته یک مربی کامل است، تصریح کرد: قطعا او برای همه جوانان اسوه و نمونه خواهد بود و دارای ارزش بسیار است.

وی ادامه داد: ما در منطقه ای زندگی می کنیم که از نظر زندگی، تعامل و تفاهم نمونه است و اقوام بسیاری در کنار همدیگر و با وحدت با هم زندگی می کنند.

محمدی خمر با بیان اینکه پایه فرهنگی منطقه ما بالا است، اظهار کرد: باید به این بینش احترام گذاشت و آن را قدر دانست که چنین محیطی ایجاد شده است.

وی با اشاره به بازی های بومی و محلی گفت: خواستگاه اصلی ورزش همین بازی ها بومی و محلی است و باید به آن با توجه به دنیای امروز توجه بیشتری شود.

در پایان این مراسم با هدایایی از سوی سازمان های مختلف به این قهرمان ورزشی استان گلستان و مربی وی تجلیل شد.

ایمان سنچولی کاراته کا سیستانی وزن مثبت ۸۴ کیلوگرم شهرستان گالیکش موفق به کسب مدال طلای کمیته تیمی مسابقات جهانی آلمان۲۰۱۴ شده است.

۲ مدال مسابقات طلای کشوری در رده سنی امید، طلای کاپ آزاد جهانی یونان ۲۰۱۱ جوانان، طلای مسابقات آسیایی هنگ کنگ ۲۰۱۱ جوانان و قهرمانی تیم ملی جوانان در آسیا، طلای لیگ جهانی اندونزی ۲۰۱۴ بزرگسالان، طلای لیگ جهانی ژاپن ۲۰۱۴ در رده سنی بزرگسالان از افتخارات این ورزشکار است.

به گفته کارشناسان ورزشی و با توجه به توانمندی ایمان سنچولی، پیش بینی می شود این ورزشکار در عرصه جهانی افتخارات بزرگی برای کشور و منطقه کسب کند.

شمال گردی

مهر

 

0