اخبار ورزشی

پاشازاده به دنبال خرید استقلال – اخبار ورزشی

اخبار ورزشی : مهدی پاشازاده , سرمربی تیم آلومینیوم اراک گفت : یکی از همین هواداران به سراغ من آمد و گفت که امیدواریم شما ..

پاشازاده خواستار خرید استقلال

شمال گردی : اخبار ورزشی

اخبار , اخبار داغ , اخبار فرهنگی , اخبار ایران , اخبار ورزشی, خبر ورزشی , اخبار روز , اخبار داغ روز ,اخبار اقتصادی , خبر اقتصادی ,  جدیدترین خبرها , مهمترین خبرها , خبر , خبر روز , خبر روز , سایت تحلیلی خبر , خبرهای روز , خبر ایران , اخبار سینما , خبر فرهنگی , خبر سیاسی , اخبار مذهبی , اخبار سیاسی , اخبار جهان , خبر جهان ,  , خرید استقلال , فروش استقلال , پاشازاده , مهدی پاشازاده

مهدی پاشازاده , سرمربی تیم آلومینیوم اراک گفت : یکی از همین هواداران به سراغ من آمد و گفت که امیدواریم شما برخلاف مربیان قبلی که این تیم را پایین بردند، بالا بیاورید.

مهدی پاشازاده از نتیجه‌ای که در بازی استقلال به دست آمد خوشحال بود.

او موفق شد با یک تیم دسته دومی مقابل استقلال لیگ برتری یک امتیاز به دست آورد.

پس از خلق این نتیجه گفت : تیم ما نشان داد که در وضعیت خوبی است و انگیزه بالای بچه‌ها هم مقابل استقلال عالی بود.

استقلال تیم بزرگی است و همیشه تیم‌های پایین‌تر مقابل این تیم انگیزه دارند. فکر می‌کنم هر ۲ تیم با تمام وجود بازی کردند و در کل بازی خوبی برگزار شد.

همین که بازی گل‌های زیادی داشت و درگیری و مصدومیت در آن پیش نیامد، خیلی خوب بود. این دیدار قطعا برای ما فواید زیادی داشت و از نظر روحی روانی می‌تواند در ادامه کار به ما کمک زیادی کند. هدفمان نیز همین بود و در رسیدن به آن نیز موفق شدیم. توانستیم بعد از ۳، ۴ سال هواداران آلومینیوم را به ورزشگاه بکشیم و دوران قهر آنها با این تیم به پایان برسد.

یکی از همین هواداران به سراغ من آمد و گفت که امیدواریم شما برخلاف مربیان قبلی که این تیم را پایین بردند، بالا بیاورید.»

پاشازاده در واکنش به اعتراض برخی بازیکنان استقلال به برگزاری این بازی در اراک می‌گوید : ما از اول صحبتی که با قلعه‌نویی داشتیم قرار بود این دیدار در تهران برگزار شود اما مذاکراتمان طوری پیش رفت که قرار شد بازی به اراک منتقل شود.

درک می‌کنم که برای یک بازی دوستانه سخت بود که استقلالی‌ها به اراک بیایند و حق هم دارند اما از آنها تشکر می‌کنم زیرا توانستند دل مردم اراک را به دست بیاورند.»

پاشازاده اعتقاد دارد که شرایط استقلال در لیگ بسیار خوب شده و این تیم وضعیت مطلوبی دارد. او گفت: «شرایط استقلال خوب است و در ۴ بازی ۱۰ امتیاز گرفته است و مدعی اصلی قهرمانی محسوب می‌شود. آنها با یک امتیاز اختلاف نسبت به صدر جدول تعقیب‌کننده هستند. با عنایتی خط حمله استقلال بهتر شده است و امیدوارم که در ادامه نیز بتوانند موفق باشند.»

اما از پاشازاده درباره اختلافش با جواد زرینچه نیز پرسیده شده است. او در این باره توضیحاتی می‌دهد: در جریان بازی من جواد زرینچه را دیدم و برخورد گرمی با هم داشتیم زیرا اصلا مشکلی وجود نداشته است.

ابتدای فصل نزدیک نیمکت استقلال بودم اما به دلیل مسائلی که برای خودم وجود داشت، نتوانستم با این کادر همکاری کنم وگرنه مشکلی با کسی ندارم. الان هم که در ۲ تیم مربیگری کردم، اصلا از تصمیمم پشیمان نیستم.»

گفته می‌شود مهدی یکی از خریداران استقلال است. او در این‌باره توضیحاتی داده است: با دوستانم صحبت‌هایی انجام دادیم که هنوز به نتیجه نهایی منجر نشده است.

باید در روزهای آینده به مذاکرات ادامه دهیم تا تکلیف حضور یا عدم حضورمان برای مزایده مرحله دوم که ۱۹ اسفندماه برگزار می‌شود، مشخص شود. دوستان من که با همکاری آنها می‌خواهیم وارد مزایده شویم، مذاکراتی را با مسئولان وزارت ورزش و خصوصی‌سازی انجام داده‌اند و باید دید که نتایج آنها به کجا منجر می‌شود.

مساله مشخص شده این است که ما با قیمت ۲۹۰ میلیارد مشکلی نداریم و فقط روی واگذاری بحث داریم.»

و سوال پایانی ؛ چه تیمی مستحق پیروزی در بازی ظهر پنج‌شنبه بود؟ پاشازاده به این سوال پاسخ داد: «‌اگر بگوییم تیم خودم شاید فکر کنید دارم جانبداری می‌کنم اما تیم من در این بازی مستحق برد بود.

یک توپ به تیر دروازه زدیم و یک موقعیت تک به تک را هم از دست دادیم. بچه‌ها می‌توانستند یک برد ارزشمند را مقابل تیم بزرگ استقلال به دست آورند.

استقلال اگر ما را می‌برد چیزی عایدش نمی‌شد اما اگر برنده این بازی آلومینیوم بود بدون شک دستاورد بزرگی محسوب می‌شد. با این حال از این تساوی هم راضی‌ام چون استقلال را با ستاره‌هایش متوقف کردیم.

استقلال تیم خوبی بود که با انگیزه وارد این میدان شد. من هم از تیمم که در دسته دو بازی می‌کند با این نمایش راضی‌ام و به آینده امیدوارتر شده‌ام.»

شمال گردی

دانا

 

0