اخبار سیاسی

تکفیری ها فقط وهابیت را به رسمیت میشناسند ! – اخبار سیاسی

اخبار سیاسی – عقاید تکفیری ها رسمیت شناختن وهابیت : دکتر ماهر فرغلی پژوهشگر جنبش‌های اسلامی و اندیشمند مصری در گفت و گو با یک پایگاه خبری این کشور ..

طرز تفکر تکفیری ها

شمال گردی : اخبار سیاسی

تکفیری , تکفیری ها , اخبار , اخبار داغ , اخبار فرهنگی , اخبار ایران , اخبار روز , اخبار داغ روز ,اخبار اقتصادی , خبر اقتصادی ,  جدیدترین خبرها , مهمترین خبرها , خبر , خبر روز , خبر روز , سایت تحلیلی خبر , خبرهای روز , خبر ایران , اخبار سینما , خبر فرهنگی , خبر سیاسی , اخبار مذهبی , اخبار سیاسی , اخبار جهان , خبر جهان ,  , وهابیت , عاید تکفیری ها , عقاید وهابیت ,

دکتر ماهر فرغلی پژوهشگر جنبش‌های اسلامی و اندیشمند مصری در گفت و گو با یک پایگاه خبری این کشور گفت : دشمنی آشکاری میان گروه های تکفیری، فرهنگ و مجسمه وجود دارد و این اعتقاد از آنجا نشأت می گیرد که آنها معتقدند اینها همه حرام است و نابودی آنها واجب است.

وی افزود : این گروه ها با تمامی فرهنگ های معاصر، علم و ادبا مخالفند زیرا آنها فرهنگی به جز کتاب های ابن تیمیه، محمد عبدالوهاب را می شناسند و از نظر آنها به غیر از این دو مورد حرام است.

عناصر داعش در آخرین اقدام خود از این دست و به پیروی از پیشینیان خود از تاتار و غیره , کتابخانه های ارزشمند موصل را آتش زدند و موزه آن را پس از سرقت اشیا گرانقمتش نابود کردند و مجسمه هایش را شکستند.

شمال گردی

شیعه نیوز

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *