اخبار سیاسی

روزنامه العرب ایران به دنبال فتنه مذهبی است !! – اخبار سیاسی

اخبار سیاسی : روزنامه فرامنطقه ای « العرب » چاپ لندن با انتشار گزارشی مدعی شد: ایران با تمرکز بر گسترش تشیع در غرب آفریقا از جمله مغرب ..

فتنه مذهبی

شمال گردی : اخبار سیاسی

فتنه مذهبی , اخبار , اخبار داغ , اخبار فرهنگی , اخبار ایران , اخبار روز , اخبار داغ روز ,اخبار اقتصادی , خبر اقتصادی ,  جدیدترین خبرها , مهمترین خبرها , خبر , خبر روز , خبر روز , سایت تحلیلی خبر , خبرهای روز , خبر ایران , اخبار سینما , خبر فرهنگی , خبر سیاسی , اخبار مذهبی , اخبار سیاسی , اخبار جهان , خبر جهان ,  , فتنه های مذهبی ,

روزنامه فرامنطقه ای « العرب » چاپ لندن با انتشار گزارشی مدعی شد: ایران با تمرکز بر گسترش تشیع در غرب آفریقا از جمله مغرب به دنبال مراکزی برای فتنه مذهبی در منطقه است !

این روزنامه در ادامه ادعا کرد : تشیع هم اکنون در داخل جامعه موریتانی به پدیده ای ملموس تبدیل شده و فعالان شیعه تلاش می کنند از روابطی که ایران را با موریتانی در خلال سال های گذشته پیوند داده, استفاده کنند.

روزنامه سپس به سنگال پرداخت و نوشت: کشور سنگال نیز به یکی از مهم ترین مراکز نفوذ ایران تبدیل شده است.

این در حالی است که پایگاه خبری « الوطن » هم در گزارشی ادعا کرد دهها تن از سودانی هایی که به مذهب تشیع گرویده اند نیز با برگزارش تجمعی خواستار آزادی در انجام مناسک دینی خود شده اند.

اخیرا و با افتتاح اولین مرکز شیعی در آفریقا ( کشور مغرب ) موج اتهام زنی های منطقه ای و فرامنطقه ای علیه ایران و تشیع افزایش یافته است.

هفته گذشته عربستان در ادامه سناریوسازی این کشور علیه ایران مدعی شد اسنادی اطلاعاتی فاش شده است که نشان می دهد ایران در مغرب جاسوسی می کند.

شمال گردی

شیعه آنلاین

0