اخبار اقتصادی

متصل شدن دریای خزر به دریای خلیج فارس

اخبار اقتصادی : رئیس کمیســیون امنیت ملی و سیاســت خارجی مجلس در ســومین اجلاس هم اندیشی دریای خزر بر لزوم پیگیری جدی و برنامه ریزی شده اتصال دریای خزر ..

اتصال دریای خلیج فارس به دریای خزر

شمال گردی : اخبار اقتصادی

اخبار اقتصادی , اخبار , اخبار داغ , اخبار فرهنگی , اخبار ایران , اخبار روز , اخبار داغ روز ,اخبار اقتصادی , خبر اقتصادی ,  جدیدترین خبرها , مهمترین خبرها , خبر , خبر روز , خبر روز , سایت تحلیلی خبر , خبرهای روز , خبر ایران , اخبار سینما , خبر فرهنگی , خبر سیاسی , اخبار مذهبی , اخبار سیاسی , اخبار جهان , خبر جهان ,  , خبر اقتصادی

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاســت خارجی مجلس در سومین اجلاس هم اندیشی دریای خزر بر لزوم پیگیری جدی و برنامه ریزی شده اتصال دریای خزر به خلیج فارس تاکید کــرد و گفت : قــرارگاه خاتم با تشکیل کارگروه هایی در حال مطالعه و امکان سنجی پروژه است.

با توجه به توانمندی قرارگاه خاتم اگر این هدف در کشور کم آب ما محقق شود با توجه به آثار زیست محیطی در حمل و نقل دریایی نیز می تواند تحولساز باشد.

علاءالدین بروجردی افزود: این ایده از یک پشتوانه و تجربه جهانی برخوردار است که میتواند یک تحول زیست محیطی عظیم در مناطق کویری کشور ایجاد کند.

تجربه چین در کانال یک هزار و ۳۰۰ کیلومتری از جنوب به شمال این کشور و تجارب جهانی نشان دهنده این مهم است که این دیدگاه به واقعیت عملی نزدیک است.

شمال گردی

ممتاز نیوز

 

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *